İZMİR İSTANBUL

İSTİNYEPARK
HAKKINDA

İstinyePark İzmir proje inşaatına, Orjin Grup tarafından 2016 yılında başlanmıştır. 80 bin metrekare brüt kiralanabilir alan, 280 kiralanabilir mağazası, 13.500 m2 gökyüzü manzaralı lüks caddesi, sinema, kültür sanat ve performans merkezi ve hemen yanında yer alan 5 yıldızlı otel ile açıldığı 2021 Ekim’den bu yana; vapur iskelesi, metro ve tramvay hattı ile otobüs terminalinin birleşim noktasında, kolay ulaşım imkanı sağlayan avantajlı bir konuma sahiptir. Körfez’in muhteşem manzarasına ve Ege Bölgesi’nin kalbine kurulan İstinyePark, İzmir’in ulaşım, fuar ve turizm merkezlerine yakın konumuyla, şehrin ve bölgenin çekim merkezi haline gelmiştir.

İstinyePark İzmir, cam kubbesi ve açık yeşil alanlarıyla ziyaretçilerine kapalı alan konforunu ve açık alan ferahlığını aynı anda yaşatmaktadır.

İstinyePark İzmir, cam kubbesi ve açık yeşil alanlarıyla ziyaretçilerine kapalı alan konforunu ve açık alan ferahlığını aynı anda yaşatmaktadır.


Açık ve kapalı alışveriş mekanları, Ege’nin geleneksel yapılarından esinlenerek hazırlanmış Pazar Yeri, eski mahalle ruhunu yaşatarak ziyaretçilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Alışveriş imkanının yanında, dünya mutfaklarından farklı lezzet seçeneklerini de aynı anda sunan alışveriş merkezi olma özelliğini korumaktadır.


Ege Bölgesi’nde merkezi bir konuma sahip olan İstinyePark İzmir, modern bir alışveriş ve yaşam merkezi deneyimi yaşatmak üzerine kurulan mimarisiyle herkesin buluşma noktası olma özelliğine sahiptir. Ağaçlandırılmış açık alan mekanları, çocuk eğlence alanı, ileri teknoloji ile donatılmış sinema salonları, kültür sanat ve performans merkezi ile keyifli vakit geçirmeyi vaat etmektedir.

İstinyePark İzmir’in hemen yanında İzmir Körfezi manzarasıyla, 161 odalı, balo ve konferans salonlarına sahip 5 yıldızlı Hyatt Regency Oteli yer almaktadır.


Aynı zamanda lüks alışverişin adresi olan İstinyePark İzmir, ferah mimarisi, ziyaretçilerine yaşattığı deneyim ve gerçekleştirdiği etkinliklerle, yerli ve yabancı ziyaretçilerin odak noktası olma konumundadır.

2007 yılında kurulan İstinyePark İstanbul, kurulduğu günden bu yana sahip olduğu ayrıcalıklar ve sunduğu hizmetle pek çok ödüle layık görülen görüldü. 2008 yılında dünyanın en büyük gayrimenkul ve perakende fuarı Mapic’ten “Yılın Alışveriş Merkezi Geliştiricisi”, 2009 yılında Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC’den Maxi Ödülleri kapsamında “Grand Opening, Expansion,&Renovation”, “Maxi Silver Ödülü”nü almaya hak kazandı. Ardından yine ICSC’nin “Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi” seçtiği İstinyePark, Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği AMPD’ye ait “Yılın Alışveriş Merkezi” ödülüne da layık görüldükten sonra, son olarak 2012 yılında perakende dalında “FIABCI Prix d’Execellence” ödülünü kazandı.


Toplamda 8 salondan oluşan Kültür Sanat ve Performans Merkezi, hem sinema hem de canlı canlı performans alanına çevrilebilen salonu ile İstinyePark İzmir misafirlerine hizmet verecektir. Konser, tiyatro, söyleşi gibi etkinliklerin gerçekleştirilebileceği Kültür Sanat ve Performans Merkezi’nin içinde bulunan restoranıyla, ziyaretçilerinin güzel yemek yiyerek keyifli vakit geçirmesini sağlayacaktır.

MAĞAZALAR, HİZMETLER VE DAHA FAZLASI İÇİN

E-BÜLTEN'İMİZE KAYIT OLUN

Özel fırsatlardan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.