İZMİR İSTANBUL

VALE PARK

Aracınızı ana giriş kapımızda ve açık alan alışveriş caddesindeki kapılarda yer alan vale görevlilerine teslim edebilirsiniz. Teslim ettiğiniz noktanın yanı sıra diğer tüm vale noktalarından da aracınızı rahatlıkla geri alabilirsiniz. Üstelik motosikletler de vale hizmetinden yararlanabilir. Vale Hizmeti için 0531 697 99 31 – 0531 101 36 35 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ İSTASYONU

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu- 22kW gücünde Arçelik hızlı şarj ünitesi aynı anda 33 araç kapasitesi ile -3.katımızda P1 otopark alanında hizmetinizdedir.

KAYIP EŞYA

İstinyePark İzmir içerisinde kaybettiğiniz eşyalar güvenlik görevlilerimize ulaştığı takdirde, eşyalarınızı 3 ay süresince muhafaza edip size teslim ediyoruz.

TEKERLEKLİ HİZMETLER

Otopark lobilerimizden, ana giriş kapımız ve alışveriş caddesi kapılarımızdan hem akülü hem de tekerlekli sandalye ve bebek arabası edinebilirsiniz.

ATM'LER

ATM'ler -1. katta Beymen ve Mendo’s arasındaki koridorda hizmetinizdedir.

ÇOCUKLU AİLELERE
ÖZEL HİZMETLER

Alışveriş merkezimizde 11 emzirme odası ve bir çocuk tuvaleti bulmaktadır.

KİLİTLİ DOLAP

Alışverişinize rahatça devam edebilmeniz için düşünülen kilitli dolaplarımız, 2.katta yer alan Çocuk Eğlence Merkezi’nin hemen yanındaki koridorda ücretsiz olarak hizmetinizdedir.

ÜCRETSİZ İNTERNET

İstinyePark İzmir’in her yerinde ücretsiz Wi-fi kullanmanın özgürlüğünü yaşayın.

ARABA YIKAMA

Arabanızı, İstinyePark İzmir içinde -3.katta yer alan P1 otopark alanımızda saat 10:00-22:00 saatleri arasında güvenle temizletebilirsiniz.

ARACIMI BUL

P1 kapalı otopark lobilerimizdeki “Aracımı Bul” totemlerine araç plakanızı girerek park ettiğiniz lokasyonu kolayca öğrenebilirsiniz.

BİSİKLET VE SCOOTER PARK VE BAKIM İSTASYONU

P1 ve P2 kapalı otoparkımızda bulunan park ve bakım istasyonlarımızda, bisiklet ve scooterlarınızı park edebilir, bisikletlerinizin bakımını yapabilirsiniz. Ayrıca P1’de elektrikli scooter’larınızı şarj edebilirsiniz.

TAX REFUND

Vergi iadesi hizmeti, zemin katta havuz girişi danışma masasında destek vermektedir. Vergi iadesi hizmetinden haftanın her günü 10:00-22:00 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

TELEFON ŞARJ İSTASYONU

AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE ŞARJ İSTASYONU

ARAÇ KİRALAMA NOKTALARI

Tüm Hizmetler

MAĞAZALAR, HİZMETLER VE DAHA FAZLASI İÇİN

E-BÜLTEN'İMİZE KAYIT OLUN

Özel fırsatlardan haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakın.