İZMİR İSTANBUL

Vakko

1934’ten beri, yüzlerce yıllık kültür ve sanat mirasından esinlenen çok özel koleksiyonların yaratıcısı olan Vakko, o günden beri eşsiz kadın erkek koleksiyonlarının yanı sıra eşarp,özel dikim kıyafetler, dekorasyon, aksesuar ve çikolata ile eksiksiz bir dünya ve stil anlayışının kapılarını aralamaya devam ediyor.

Yatsan

Yatsan olarak, 1974 yılında beklentilerin ötesinde yeni standartlar oluşturma arzusuyla daha konforlu ve kaliteli bir uyku deneyimi sunmayı hedefleyerek yola çıktık. Tempur, Sealy ve Stearn & Foster gibi sektör liderlerinin Türkiye’de exclusive distribütörü, Serta ve King Koil gibi köklü dünya markalarının Avrupa ve Asya’da 10’dan fazla ülkede üreticisi ve dağıtıcısı konumuna ulaştık. İyi uykuya, iyi uykunun sağlık ve mutluluğunuzun üzerindeki mucizevi etkisine inanıyoruz. Uyku deneyimini ve konfor anlayışını geliştirerek yaşamlara değer katma misyonu ile çalışıyoruz.

Zara Home

Zara Home, en yeni fikirleri ve tasarımları günlük yaşamda birleştiriyor. Modanın kim olduğumuz gibi yaşama şeklimizle ilgili olduğunu bilen Zara Home, iç yaşam için en son estetiği yaratmak için çağdaş stillere ve her daim yeşil duyarlılıklardan yararlanarak ürünlerini haftada iki kez günceller. Zara Home, Grubun moda markalarıyla aynı ritmi takiben yılda iki koleksiyon sunuyor.

Zwilling

290 yıllık bir marka geçmişine sahip olan Zwilling yıllar geçtikçe birden fazla markayı da bünyesine katarak dünya çapında milyonlarca kişinin kullandığı bir marka haline geldi. Modern mutfaklar için geniş bir ürün yelpazesine sahip olarak, mutfağınız için pratik çözümler sunarken, şıklığından ise ödün vermedi. ZWILLING Grubuna ait Culinary World, sadece mükemmel mutfak aletlerine ev sahipliği yapmakla kalmıyor, aynı zamanda Almanya’dan ZWILLING, Fransa’dan STAUB, Japonya’dan MIYABI, İtalya’dan BALLARINI ve Belçika’dan DEMEYERE gibi dünyanın dört bir yanındaki dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapıyor. Her biri farklı güç ve geleneklere sahip, ancak hepsi yüksek kaliteli ürünler üretme tutkumuzu paylaşıyor. Zwilling’e ait ürünler nerede olursa olsun geniş kullanıcılarına ilham vermektedir.

MAĞAZALAR, HİZMETLER VE DAHA FAZLASI İÇİN