İZMİR İSTANBUL

İstinye Peynircisi

Supplementler.com

Supplementler.com; dünyaca ünlü sporcu gıdası markalarını Türkiye’deki spor tutkunlarıyla buluşturan, ülkenin bu alandaki en büyük ve en bilinen markasıdır. Supplementler.com mağazalarında görev yapan deneyimli ekibimiz sporcu gıdalarının ve ekipmanlarının yanı sıra vitamin, mineral ve bitkisel besin takviyeleri ile ilgili tüm merak ettiklerinize cevap vermek için sizleri bekliyor.

Macrocenter

Macrocenter; özel mağaza tasarımı, ayrıcalıklı ürün portföyü, nitelikli ekibi, yüksek standartlarda sunduğu müşteri hizmetleri ve alışverişi deneyim haline getiren yaklaşımıyla Türkiye’nin premium süpermarket zinciridir. Yenilikçi, global vizyonu ile standartların üzerinde bilgi birikimine sahip olup lezzet ve hizmet alanlarında seçici davranan müşterilerinin yaşam tarzı ve tercihlerine uygun, dünyanın en seçkin lezzetlerinin yanı sıra Anadolu’nun özgün tatlarını üst düzey kalite standartlarını temin ederek sunar. Macrocenter, beklentileri aşan hizmet kalitesiyle yaptığı her işe tutku ile imza atmaktadır. Müşterilerine keyifli bir alışveriş deneyimi sunarak günlük hayatlarındaki kaliteyi arttırmak ve onlara ilham kaynağı olmak amacıyla sürekli yeni, benzersiz tatlar keşfetmekte ve otantik lezzetleri en farklı deneyimler ile birleştirmektedir. Sadece müşterilerine değil tüm paydaşlarına değer yaratmakta; topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde, gelecek nesilleri düşünerek faaliyetlerde bulunmaktadır.

Hello Sweetie

Enerji ve mutluluk kaynagi olan haz dolu seckin cikolatalarini, ve HARIBO nun renkli, eglenceli ve lezzetli yumusacik sekerlerini musterileri ile bulusturuyor.

MAĞAZALAR, HİZMETLER VE DAHA FAZLASI İÇİN