İZMİR İSTANBUL

Vakkorama

1982 yılında Taksim’deki ilk mağazasını açtığı günden bugüne Vakkorama, “Türkiye’nin en genç moda markası” mottosu ile daima, modanın genç, heyecanlı, yenilikçi ve özgür markası olarak alışılmışın dışında bir mağazacılık anlayışı ve müşterilerine bambaşka bir yaşam stili sunuyor.

Sunglass Hut

Sunglass Hut’ta Ray-Ban, Persol, Oakley, Prada, Bvlgari, Giorgio Armani, Versace, Miu Miu gibi dünya markalarının en trend, son moda ve yüksek kaliteli performans güneş gözlüğü seçkilerini bir arada bulabilirsiniz.

House of SuperStep

Eren Perakende grubunun en genç üyesi House of Superstep; kent ve sokak kültürünün tüm paydaşlarına kapılarını açan bir komünite merkezi olmasının yanında; Converse, Lacoste, Nike, Adidas, Vans, Puma, TNF, Timberland, New Era ve uluslararası pazarda kendini ispatlamış daha bir çok markanın özel koleksiyonlarına da ev sahipliği yapmaktadır. 2020 Kasım ayında Ortaköy’deki dört katlı mağazası ile sektöre merhaba diyen House of Superstep, 2021 Mart ayında İstinye Park’taki ikinci mağazasını da açarak, bilinen mağazacılık anlayışının ötesinde bir deneyim merkezi olarak kurgulandı. House of Superstep; dövme stüdyosu, mini basketbol sahası gibi sosyal alanların yanı sıra aktivasyon alanları, customization hizmeti ve gerçekleştirdiği etkinliklerle benzersiz bir mağaza deneyimi vadediyor.

Emo Optik

Yerel bir markadan ulusal bir marka olma yolunda kararlı ve güçlü adımlarla ilerleyen Emooptik, birçok yabancı markanın distribütörlüğünü üstleniyor. EMO OPTİK ailesi, kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti odaklı alt yapısıyla, tam 37 yıldır aynı heyecanı yaşatıyor. Bu heyecanı İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa ve Kayseri’de 26 mağaza ile güçlü tutuyor aynı zamanda emooptik.com.tr ile kapılarını dünyaya açmayı sürdürüyor. Yerli ve yabancı birçok mutlu müşteriye deneyim yaşatan Emooptik, aynı zamanda büyümesine devam ederek ailesine yeni mağazalar kazandırmayı hedefliyor.

MAĞAZALAR, HİZMETLER VE DAHA FAZLASI İÇİN