İZMİR İSTANBUL

Penguen Kitabevi

Kırmızı Kedi Kitabevi

Kitaptan kırtasiyeye, elektronik ürünlerden çocukların gelişimine katkı sunan eğitici öğretici yüzlerce ürün ve oyuncaklara rahatlıkla ulaşabileceğiniz Kırmızı Kedi, İstinyePark İzmir’de sizi bekliyor

Livera Yayınevi Wine&Bistro

Dünyanın dört bir yanından özenle seçtiği ve seçeceği birbirinden farklı kurgu ve kurgu dışı metinleri okurlarla buluşturmak üzere Nisan 2021’de yola çıkan Livera; dünyayı satır satır hep birlikte inşa etme çabasına katkı sağlamayı hedefliyor. Kitap severlerin yeni yayınlarla tanışmasının yanı sıra, modern şekilde dekore edilmiş rahat ve ferah atmosferi sayesinde sanatın hemen her dalına hak ettiği değerin verildiği bir ortamda şarabınızı yudumlarken, yazar söyleşilerinden müzik dinletilerine kadar değişiklik gösterecek canlı organizasyonların da keyfine varabileceğiniz bir mekan sunuyor.

D&R

İlk mağazasını 1997 yılında açan D&R, Türkiye genelinde 200’ün üzerinde mağazayla hizmet veriyor. Türkiye’nin en büyük kültür ve eğlence platformlarından D&R, kitap, dergi ve müzik ürünlerinin yanı sıra; hobi ve multimedya gruplarında yüzbinlerce ürünü müşterileriyle buluşturuyor. Herkes için bir keşif dünyası sunan D&R, tüm misafirlerini kültür, sanat ve eğlencenin zenginliklerini daha sık, daha kolay ve daha nitelikli bir şekilde keşfetmeye ve paylaşmaya teşvik ediyor.

MAĞAZALAR, HİZMETLER VE DAHA FAZLASI İÇİN